Tilmeldte

Tilmeldte til de kommende havture:

Du kan sagtens tilmelde dig flere ture af gangen og det vil så fremgå af listerne her på siden, hvem der skal med på hvilke ture.

Medlemmer af Saltvandklubben har fortrinsret til turene og gæster kan komme med, hvis der viser sig at være plads i ugerne op til turen.

Hvor intet andet er anført er turene i Langelandsbæltet fra Spodsbjerg og fra 8.00-15.00

Hvis du ønsker at melde fra - brug da Tilmeldings formularen.

AFLYST - Søndag 12. juni - Pighvar/Torsketur med MS-Neptun

AFLYST - AFYST - AFLYST

  1. Gert Rasmussen
  2. Jørgen Kristiansen
  3. Frank Rasmussen
  4. Thomas H.N. Rasmussen
  5. Jan Østergård
  6. Jens Otten
  7. Preben K Hansen
  8. Peter Madsen
  9. Bjarne Jensen
  10. Hasse Dahl-Sørensen

Fredag 8. & 9. juli - 2 dags tur fra Thyborøn med MS-Bodil

Tilmelding til Gert Rasmussen på tlf. 31405099 eller på mail: super.gert@yahoo.dk

AFLYST - Søndag 28. august - Pointtur med MS-Amigo

AFLYST - AFLYST - AFLYST

  1. Martin Sørensen
  2. Jørgen Kristiansen
  3. Jan Østergård
  4. Rune Sørensen
  5. Poul-Erik Duus
  6. Sven Brehmer
  7. Peter Madsen
  8. Gert Rasmussen
  9. Bjarne Jensen
  10. Hasse Dahl-Sørensen
  11. Preben Hansen

Søndag 4. september - Grand Slam med MS-Felix

  1. Frank Rasmussen
  2. Martin Sørensen
  3. Jørgen Kristiansen
  4. Thomas H.N. Rasmussen
  5. Jan Østergård
  6. Rune Sørensen
  7. Gert Drøge
  8. Poul-Erik Duus
  9. Bjørn Pedersen
  10. Lars Rix Petersen
  11. Sven Brehmer
  12. Peter Madsen
  13. Hasse Dahl-Sørensen (Reserve)

Lørdag 1. oktober - Fladfisketur med MS-Felix

  1. Frank Rasmussen
  2. Martin Sørensen
  3. Thomas H.N. Rasmussen
  4. Jan Østergård
  5. Rune Sørensen
  6. Gert Drøge
  7. Poul-Erik Duus
  8. Niels Jensen
  9. John Pedersen
  10. Keld L. Hansen
  11. Svend Erik Gommesen
  12. Lars Rix Petersen
  13. Peter Madsen (Reserve)
  14. Hasse Dahl-Sørensen (Reserve)

AFLYST - Søndag 9. oktober - Fladfisketur med MS-Neptun

AFLYST - AFLYST- AFLYST

  1. Martin Sørensen
  2. Jørgen Kristiansen
  3. Jan Østergård
  4. Rune Sørensen
  5. Jan Rasmussen
  6. Poul-Erik Duus
  7. Bjørn Pedersen
  8. Per Hansen
  9. Sven Brehmer
  10. Peter Madsen
  11. Bjarne Jensen
  12. Gert Rasmussen
  13. Hasse Dahl-Sørensen (Reserve)

AFLYST - Lørdag 22. oktober - Fladfisketur med MS-Neptun

AFLYST - AFLYST- AFLYST

  1. Martin Sørensen
  2. Thomas H.N. Rasmussen
  3. Jan Østergård
  4. Rune Sørensen
  5. Gert Drøge
  6. Poul-Erik Duus
  7. Lars Rix Petersen
  8. Sven Brehmer
  9. Peter Madsen
  10. Bjarne Jensen
  11. Hasse Dahl-Sørensen

Lørdag 12. november - Fladfisketur med MS-Felix

  1. Martin Sørensen
  2. Jørgen Kristiansen
  3. Jan Østergård
  4. Rune Sørensen
  5. Frank Rasmussen
  6. Thomas H.N. Rasmussen
  7. Gert Drøge
  8. Poul-Erik Duus
  9. Kurt Gleie
  10. John Pedersen
  11. Lars Rix Petersen
  12. Peter Madsen
  13. Hasse Dahl-Sørensen (Reserve)

AFLYST - Mandag 26. december - Torsketur med MS-Neptun

AFLYST - AFLYST- AFLYST

  1. Martin Sørensen
  2. Thomas H.N. Rasmussen
  3. Gert Rasmussen
  4. Rune Sørensen
  5. Gert Drøge
  6. Poul-Erik Duus
  7. Peter Madsen