Tilmeldte

Tilmeldte til de kommende havture:

Du kan sagtens tilmelde dig flere ture af gangen og det vil så fremgå af listerne her på siden, hvem der skal med på hvilke ture.

Medlemmer af Saltvandklubben har fortrinsret til turene og gæster kan komme med, hvis der viser sig at være plads i ugerne op til turen.

Hvor intet andet er anført er turene i Langelandsbæltet fra Spodsbjerg og fra 8.00-15.00

Lørdag 21. august - Pointtur med MS-Felix

  1. Sven Brehmer
  2. Jørgen-Erik Kristiansen
  3. Peter Madsen
  4. Jan Ø. Nielsen
  5. Preben Hansen
  6. Bjarne Jensen
  7. Martin Sørensen
  8. Hasse Dahl-Sørensen
  9. Poul-Erik Duus
  10. Gert Dørge
  11. Rune Sørensen
  12. Kurt Gleie

Søndag 5. september - Grand Slam med MS-Felix

  1. Sven Brehmer
  2. Jan Rasmussen
  3. Frank Rasmussen
  4. Jørgen-Erik Kristiansen
  5. Peter Madsen
  6. Mogens Larsen
  7. Jan Ø. Nielsen
  8. Bjørn Pedersen
  9. Preben Hansen
  10. Bjarne Jensen
  11. Martin Sørensen
  12. Hasse Dahl-Sørensen

Søndag 3. oktober - Fladfisketur med MS-Felix

  1. Sven Brehmer
  2. Lars Rix Petersen
  3. John Pedersen
  4. Mogens Larsen
  5. Jan Rasmussen
  6. Frank Rasmussen
  7. Jørgen-Erik Kristiansen
  8. Peter Madsen
  9. Thomas Holm Nordfeldt Rasmussen
  10. Per Hansen
  11. Jan Ø. Nielsen
  12. Preben Hansen
  13. Bjarne Jensen (reserve)
  14. Martin Sørensen (reserve)

Lørdag 30. oktober - Fladfisketur med MS-Felix & MS-Skjold. NB : 2 både - 24 pladser

  1. Sven Brehmer
  2. Lars Rix Petersen
  3. John Pedersen
  4. Mogens Larsen
  5. Jan Rasmussen
  6. Frank Rasmussen
  7. Peter Madsen
  8. Thomas H N Rasmussen
  9. Per Hansen
  10. Jan Ø. Nielsen
  11. Preben Hansen
  12. Bjarne Jensen
  13. Martin Sørensen
  14. Svend Erik Gommesen
  15. Keld Loft Hansen
  16. Gert Dørge
  17. Poul-Erik Duus
  18. Jørgen-Erik Kristiansen
  19. Rune Sørensen
  20. Kurt Gleie
  21. Kim Nielsen (gæst)
  22. Steffen Larsen (Gæst)

Søndag 21. november - Fladfisketur med MS-Felix

  1. Sven Brehmer
  2. Lars Rix Petersen
  3. Jan Rasmussen
  4. Frank Rasmussen
  5. Jørgen-Erik Kristiansen
  6. Peter Madsen
  7. Thomas H. N. Rasmussen
  8. Jan Ø. Nielsen
  9. Preben Hansen
  10. Bjarne Jensen
  11. Martin Sørensen
  12. Rune Sørensen

Søndag 26. december - Torsketur med MS-Neptun

  1. Frank Rasmussen
  2. Peter Madsen
  3. Thomas H N Rasmussen
  4. Bjarne Jensen
  5. Martin Sørensen
  6. Poul-Erik Duus
  7. Gert Dørge
  8. Gert Rasmussen
  9. Rune Sørensen