Tilmeldte

Tilmeldte til de kommende havture:

Du kan sagtens tilmelde dig flere ture af gangen og det vil så fremgå af listerne her på siden, hvem der skal med på hvilke ture.

Medlemmer af Saltvandklubben har fortrinsret til turene og gæster kan komme med, hvis der viser sig at være plads i ugerne op til turen.

Hvor intet andet er anført er turene i Langelandsbæltet fra Spodsbjerg og fra 8.00-15.00

Lørdag 15. maj 20 timers med MS-Bodil fra Thyborøn

Husk at indbetale 1500 kr, senest 1. maj -  Mobilpay til 2251 7981 (Frank Rasmussen)

  1. Sven Brehmer
  2. Lars Rix Petersen
  3. Frank Rasmussen
  4. Poul-Erik Duus
  5. Thomas Holm Nordfeldt Rasmussen
  6. Gæst - Kim Nielsen
  7. Gæst - Lars Hein
  8. Gæst - Lars Petersson
  9. Gæst - Jens Stilling

Lørdag 12. juni - Torsketur med MS-Neptun

  1. Sven Brehmer
  2. Jørgen-Erik Kristiansen
  3. Peter Madsen
  4. Thomas Holm Nordfeldt Rasmussen
  5. Jan Ø. Nielsen
  6. Preben Hansen
  7. Bjarne Jensen
  8. Frank Rasmussen
  9. Martin Sørensen
  10. Rune Sørensen
  11. Hasse Dahl-Sørensen

Lørdag 21. august - Pointtur med MS-Felix

  1. Sven Brehmer
  2. Frank Rasmussen
  3. Jørgen-Erik Kristiansen
  4. Peter Madsen
  5. Jan Ø. Nielsen
  6. Preben Hansen
  7. Bjarne Jensen
  8. Martin Sørensen
  9. Hasse Dahl-Sørensen
  10. Poul-Erik Duus
  11. Gert Dørge

Søndag 5. september - Grand Slam med MS-Felix

  1. Sven Brehmer
  2. Jan Rasmussen
  3. Frank Rasmussen
  4. Jørgen-Erik Kristiansen
  5. Peter Madsen
  6. Mogens Larsen
  7. Jan Ø. Nielsen
  8. Bjørn Pedersen
  9. Preben Hansen
  10. Bjarne Jensen
  11. Martin Sørensen
  12. Hasse Dahl-Sørensen

Søndag 3. oktober - Fladfisketur med MS-Felix

  1. Sven Brehmer
  2. Lars Rix Petersen
  3. John Pedersen
  4. Mogens Larsen
  5. Jan Rasmussen
  6. Frank Rasmussen
  7. Jørgen-Erik Kristiansen
  8. Peter Madsen
  9. Thomas Holm Nordfeldt Rasmussen
  10. Per Hansen
  11. Jan Ø. Nielsen
  12. Preben Hansen
  13. Bjarne Jensen (reserve)
  14. Martin Sørensen (reserve)

Lørdag 30. oktober - Fladfisketur med MS-Felix & MS-Skjold. NB : 2 både - 24 pladser

  1. Sven Brehmer
  2. Lars Rix Petersen
  3. John Pedersen
  4. Mogens Larsen
  5. Jan Rasmussen
  6. Frank Rasmussen
  7. Peter Madsen
  8. Thomas H N Rasmussen
  9. Per Hansen
  10. Jan Ø. Nielsen
  11. Preben Hansen
  12. Bjarne Jensen
  13. Martin Sørensen

Søndag 21. november - Fladfisketur med MS-Felix

  1. Sven Brehmer
  2. Lars Rix Petersen
  3. Jan Rasmussen
  4. Frank Rasmussen
  5. Jørgen-Erik Kristiansen
  6. Peter Madsen
  7. Thomas H. N. Rasmussen
  8. Jan Ø. Nielsen
  9. Preben Hansen
  10. Bjarne Jensen
  11. Martin Sørensen

Søndag 26. december - Torsketur med MS-Neptun

  1. Frank Rasmussen
  2. Peter Madsen
  3. Thomas Holm Nordfeldt Rasmussen
  4. Bjarne Jensen
  5. Martin Sørensen
  6. Poul-Erik Duus
  7. Gert Dørge
  8. Gert Rasmussen